درباره ما

شرکت GIPS با تولید انواع محصولات گچ ساختمانی با مارک ALCIBAY در سال 1992 تاسیس گردید. این شرکت دارای 3واحد تولیدی در آنکارا و مرسین ترکیه می باشد و به واسطه این واحدها محصولات خود را به بازار کشورهای آفریقایی ، روسیه ، قفقاز و اوکراین صادر می نماید . در همین راستا در سال 2006 این شرکت با هدف افزایش مشتریان خود ظرفیت تولید را به 1100 تن در روز افزایش داده و شرایط لازم را جهت انجام خواسته ها و افزایش رضایت مشتریان در تمامی موارد ایجاد نمود.

در سال 1388 با توجه به شرایط اقلیمی و تقاضا در منطقه این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه در ایران نموده که با نام شرکت پارس گیپس ثبت و در حال فعالیت می باشد. شرکت پارس گیپس دارای 2واحد تولیدی در بندر امیرآباد واقع در استان مازندران و شهرک صنعتی زاویه در جاده ساوه می باشد. بر اساس استراتژی این شرکت تا سال 1393 در این دو کارخانه صرفا به صادرات محصولات تولیدی اقدام نموده و سهم بسزایی در بازار کشورهای حوزه دریای خزر داشته است. پس از ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز در ایران و صنعتی شدن آن ، این شرکت استراتژی فروش داخلی را جهت بازار ایران ایجاد و اقدام به معرفی و فروش این محصولات در ایران نمود.

محصولات تولیدی این شرکت به دو بخش زیر تقسیم می گردد: محصولات پایه گچی : بتونه نقاشی ساتن(ماستیک) درزگیر گچی گچ پاششی محصولات پایه سیمانی و اکلریک چسب های کاشی (پودری و خمیری) پودر بندکشی (در رنگ های مختلف) سیمان پاششی ملات سیمانی (GAZ BETON) ایزولاسیون دو جزئی (سیاه و سفید)